Futbalová akadémia AS Trenčín,n.o.

Hviezdy deťom: 7. júna s hviezdami slovenského športu

Energia pre šport

2. jún 2015 11:00

Charitatívnu akciu čaká v r. 2015 už siedme pokračovanie. Po troch ročníkoch sa z Mierového námestia v Trenčíne vraciame na štadión.

Po troch ročníkoch konaných priamo na Mierovom námestí v Trenčíne sa vraciame na štadión, kde sme pripravili ďalší deň plný zábavy. Už od rána je pripravený turnaj detí, ktorého víťaz sa v rámci hlavného programu predstaví v zápase proti výberu Slovenska. Ten povedie kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel.

Turnaj osobností odštartuje o 14.00 h. Na akcii, na ktorej sa za 6 rokov vyzbieralo na charitu dohromady 85 113 eur, nebude ani tentokrát chýbať silný hokejový tím s hráčmi NHL. Výber osobností z iných oblastí bude zastupovať zoskupenie „Československý lev“ so známymi športovcami a hercami. V jeho farbách sa predstavia Štefan Kožka, Marek Majeský, ale aj Karol Dobiaš a Tomi Kid Kovács. Chýbať nebude premiérovo ani výber hráčov Fortuna ligy.

Všetkých návštevníkov čaká tento rok skutočne nabitý sprievodný program, ktorý bude obsahom najbohatší v histórii akcie. V spolupráci s ďalšími trenčianskymi športovými klubmi sme pripravili workshopy hádzanárov, basketbalistov, hokejistov, kanoistov a bojových športov. Chýbať nebudú ani pred rokom úspešní parkouristi a rovnako tak škola žonglovania.

Pre deti a ďalších fanúšikov futbalu bude na hlavnej ploche štadióna na Sihoti pripravený kemp so strieľaním na presnosť, súťažou v priamych kopoch alebo meranie tvrdosti strely. Novinkou bude Sweet Family Live Cooking, kde si môžu upiecť koláče malí a veľkí. Nafukovacie atrakcie, tvorivé dielne a ďalšie súťaže nájdete v Detskom kútiku.

Bohatý a pestrý bude aj tradičný medzizápasový program na hlavnom ihrisku. Chalani z FreeRun Slovakia skúsia preskočiť celý víťazný tím z turnaja nádejí. Počas kúzelníckej šou sa pokúsime uväzniť v bubline kapitána slovenskej reprezentácie Martina Škrtela. Hviezdy deťom navštívia aj cirkusanti. Tešiť sa môžete na žonglérov, akrobatov a hadie ženy. Nielen pre najmenších príde so svojim predstavením Chodúľové divadlo.

Generálnym partnerom podujatia sú Slovenské elektrárne, spoločnosť skupiny Enel.

 


Diskusia