Meetpoint Šaľa

Hľa, september v Coworking Šaľa

Energia pre vzdelanie
Energia pre život

31. august 2015 19:12

Hľa, prehľad podujatí na september! Čo je nové, čo plánujeme?

V novom plagátiku nájdete 7 podujatí, ktoré pokrývajú pomerne širokú oblasť. Dúfame, že nájdete dačo zaujímavé aj pre seba :) Prvá inšpiratívna prednáška je už vo štvrtok a ďalej otvárame 4 kurzy a 2 premietania dokumentárnych filmov.

Splnili sme aj plány na august: V spolupráci s našou stážistkou Katkou Šabíkovou sme popracovali na našej značke a identite. Chceme sprehľadniť našu komunikáciu a tak naše aktivity ľahšie spoznáte podľa špecifickému zelenému štítku a vynovenému logu.

Aké sú naše najbližšie ciele? Chceme naďalej organizovať zaujímavé podujatia, sprostredkovávať inovácie, inšpirácie, sieťovanie, vzdelávanie. Myslíme, že to má zmysel pre aktívny život v meste.

Momentálne to robíme vo forme dobrovoľníckej činnosti v našom voľnom čase. Chceme, aby bola táto činnosť aktívna a dlhodobo udržateľná. Preto chceme vytvoriť platené miesto koordinátora v podobe čiastočného úväzku. Ten sa bude aktívne starať o dohadovanie spoluprác, zviditeľňovať aktivity a s pomocou dobrovoľníkov organizovať podujatia.

Preto sa snažíme uchádzať o granty v nadáciách a pre naše aktivity hľadáme partnerov, sponzorov. Ak sa ním chcete stať alebo viete o niekom, napíšte nám :)

Ďakujeme aj za prípadnú návštevu, zdieľanie udalostí a myšlienok.
Za Coworking Peťo & Zuzu


Diskusia