Trenčianska nadácia

Dr. Klaun mieri za deťmi do Bojníc

Energia pre život

18. november 2015 10:39

Najbližšie stretnutie detí s Dr. Klaunom sa uskutoční 10. decembra 2015 v zoologickej záhrade v Bojniciach za asistencie priateľov zo Slovenských elektrární.

Vďaka podpore od Slovenských elektrární Dr. Klauni naďalej navštevujú sociálne a zdravotnícke zariadenia pre deti so znevýhodnením.

Pokračujeme v organizovaní úspešných predstavení Dr. Klaunov pre deti, ktoré sú dlhodobo odlúčené od rodín a trávia svoj čas v zariadeniach sociálnej a zdravotníckej starostlivosti. Dr. Klauni navštevujú zariadenia po celom Slovensku a aspoň nachvíľu dávajú deťom zabudnúť na ich problémy, rozosmejú ich a interaktívnym predstavením viacerým z nich ukážu, akí sú šikovní.

V budúcom roku by sme chceli obnoviť projekt Dr. Klaun v ZOO v Bojniciach, kde sa pred pár rokmi stretlo vyše 400 účastníkov. Už tento rok zrealizujeme malý preddavok v podobe prípravnej akcie pre menší počet detí. Akcia sa uskutoční 10. decembra a bude prebiehať na niekoľkých stanoviskách, kde budú môcť deti spoznať exteriéry a interiéry zoologickej záhrady a oboznámiť sa tak hravou formou s mnohými zvieratkami. To všetko samozrejme za asistencie nášho klauna.


Diskusia